Nowoczesne oświetlenie

10 wyjątkowych stolików!

2012/10/05

Projekty powstały z inpiracji dniem codziennym. Puzzle - zabawa, Playstation - rozrywka, pływający stolik, kostka złożona z mniejszych kostek- gra formą i treścią? Wszystko co odmienia ten mebel jest mile widziane. Odmiana w domowych wnętrzach będzie widoczna na pierwszy rzut oka.

Jeonghwa Seo & Hanna Chung’s, którzy zaprojektowali "pływający stolik" kierowali się wschodnim wierzeniem, że małe rzeczy za sprawą jednostki mają zmieniać całe społeczności. "Pływający stolik" jest tego metaforycznym przedstawieniem.

The Playstation Controller Coffee Table zaprojektowana przez  Marka M. z pewnością sposoba się miłośnikom gier wideo. Stolik wykonany został kawałek po kawałku przez studenta, który pracował nad nim w wolnym czasie! 

Z kolei stolik w kształcie kostki składa się z 64 mniejszych kostek i nawet swoją najmniejszą częścią nie dotyka podłogi. To zasługa magnetyzmu i kawałka starego dobrego stalowego kabla.

Inne propozycje? Stolik z nogami tylko z jednej strony, stolik-puzzle, stolik w kształcie diamentu czy przenośny stolik piknikowy. Wszystkie absolutnie niepowtarzalne!

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej