15 najbardziej luksusowych hoteli Ameryki

2012/12/16

Na terenie całego USA nie brak super luksusowych hoteli, w których, z zadowoleniem, wakacje spędzają obrzydliwie bogaci szczęściarze, którm spełnił się Amerykański sen.

Luksusowe wyposażenie pokoi, spa na terenie ośrodka, piękny basen, zapierające dech w piersiach  widoki. To warunki, bez spełnienia których, nie ma mowy o prawdziwie rajskich wakacjach.

Dzisiejszymi faworytami są The St. Regis w amerykańskiej stolicy mody, czyli NY. Trump International Hotel & Tower Chicago, zachwycający nowoczesną formą. Rosewood Mansion on Turtle Creek w Dallas, gdzie panuje niesamowicie romatyczna atmosfera.

Palazzo Resort Hotel Casino w samym sercu miasta grzechu, stanowi świetną bazę wypadową dla bogatych miłośników nocnego życia Las Vegas. Hotel Beaux Miami,
w którym sypialnie ozdobione są obrazami i grafikami współczesnych artystów,
dla koneserów sztuki.

Natomiast w Carmel Valley Ranch,  wśród zieleni otaczającego go lasu, można miło zrelaksować się przy basenie. Jest to równiez wielki atut hoteli Auberge Soleil
oraz Pelicas Hill w snobistycznym Orange Country.

Waldorf Astoria Orlando oraz The Ritz- Carlton to propozycje dla miłośników gry w golfa. Na terenie hoteli znajduje się bowiem profesjonalne pole golfowe.

Jeśli chodzi o zabiegi SPA nie bark ich bogatej oferty w Sanctuary on Camelback Mountain Resort & SPA, The Grand Del Mar w San Diego, The St. Regis San Francisco, Four Season Resort Rancho Encantado.

Natomiast Hotel Hay- Adams słynie ze świetnego baru oraz restaracji. Gościł tu sam prezydent Obama przed inauguracją w 2008 roku.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Hotel Piramida Spa&Wellness Hotel Piramida Spa&Wellness

  Piramida położona jest w rekreacyjnej dzielnicy Tychów - Paprocany nad Jeziorem Paprocańskim i w otoczeniu Puszczy Pszczyńskiej, w odległości 2,5 km od centrum miasta

  2016/08/11 Czytaj dalej
 • Najdroższy hotel świata Najdroższy hotel świata

  Jeśli dbałość o bezpieczeństwo jest wyznacznikiem w poszukiwaniu luksusowego wypoczynku, to najdroższy penthouse świata spełnia ten warunek w 100%. Na piękne panoramy Jeziora Genewskiego i Mont Blanc patrzy się przez kuloodporne okna, również niemal pancerne drzwi zapewniają spokojny sen. Dzięki takim środkom ostrożności jest to miejsce często wybierane przez ważne osobistości świata polityki i celebrytów.

  2016/04/01 Czytaj dalej
 • Największa choinka na świecie Największa choinka na świecie

  14 grudnia 2013 roku rozbłysła największa choinka świata. Setki gapiów patrzyło, jak miejscowy ksiądz za pomocą tabletu, włączył oświetlenie na nietypowej choince, umieszczonej na wzgórzu nad miastem Gubbio w regionie Umbria (Włochy).

  2015/12/18 Czytaj dalej
 • Największy labirynt na świecie Największy labirynt na świecie

  Największy na świecie labirynt powstał w Dobrzycy na Pomorzu Zachodnim, niedaleko Koszalina. Niezwykle skomplikowany labirynt położony w Ogrodach Hortulus Spectabilis tworzą 11-letnie graby, które tworzą iście magiczny klimat.

  2015/12/17 Czytaj dalej
 • Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk

  Park Narodowy Jasper, położony w południowo-wschodniej części kanadyjskiej prowincji Alberta, to jeden z najpiękniejszych, najstarszych i zarazem największych parków narodowych w Kanadzie.

  2015/12/15 Czytaj dalej