Nowoczesne oświetlenie

25hours Hotel

2015/10/16

Hotel 25hours znajduje się w Zurychu w Szwajcarii. To co go najlepiej charakteryzuje to nowoczesny i minimalistyczny design. Sieć 25hours znajduje się w wielu Państwach, np. w Niemczech.

Wnętrza posiadają bardzo kolorowe i innowacyjne meble. Żywe barwy sprawiają, że goście hotelowi czują się tu swobodnie i od wejścia nasiąknięci są pozytywną energią. Hotel kładzie również duży nacisk na roślinność. W każdym zakątku można znaleźć piękne kwiaty doniczkowe, które wprowadzają świeżość i naturalność do wnętrza. Łazienki i pokoje zaprojektowane i wykonane zostały na bardzo wysokim standardzie. Każda osoba opuszczająca hotel czuje się zadowolona i wypoczęta. Dlatego właśnie z czystym sumieniem możemy Państwu polecić ten nietuzinkowy 25hours.« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Hotel Piramida Spa&Wellness Hotel Piramida Spa&Wellness

  Piramida położona jest w rekreacyjnej dzielnicy Tychów - Paprocany nad Jeziorem Paprocańskim i w otoczeniu Puszczy Pszczyńskiej, w odległości 2,5 km od centrum miasta

  2016/08/11 Czytaj dalej
 • Najdroższy hotel świata Najdroższy hotel świata

  Jeśli dbałość o bezpieczeństwo jest wyznacznikiem w poszukiwaniu luksusowego wypoczynku, to najdroższy penthouse świata spełnia ten warunek w 100%. Na piękne panoramy Jeziora Genewskiego i Mont Blanc patrzy się przez kuloodporne okna, również niemal pancerne drzwi zapewniają spokojny sen. Dzięki takim środkom ostrożności jest to miejsce często wybierane przez ważne osobistości świata polityki i celebrytów.

  2016/04/01 Czytaj dalej
 • Największa choinka na świecie Największa choinka na świecie

  14 grudnia 2013 roku rozbłysła największa choinka świata. Setki gapiów patrzyło, jak miejscowy ksiądz za pomocą tabletu, włączył oświetlenie na nietypowej choince, umieszczonej na wzgórzu nad miastem Gubbio w regionie Umbria (Włochy).

  2015/12/18 Czytaj dalej
 • Największy labirynt na świecie Największy labirynt na świecie

  Największy na świecie labirynt powstał w Dobrzycy na Pomorzu Zachodnim, niedaleko Koszalina. Niezwykle skomplikowany labirynt położony w Ogrodach Hortulus Spectabilis tworzą 11-letnie graby, które tworzą iście magiczny klimat.

  2015/12/17 Czytaj dalej
 • Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk

  Park Narodowy Jasper, położony w południowo-wschodniej części kanadyjskiej prowincji Alberta, to jeden z najpiękniejszych, najstarszych i zarazem największych parków narodowych w Kanadzie.

  2015/12/15 Czytaj dalej