Nowoczesne oświetlenie

Akcesoria kuchenne Kuchenprofi

2010/09/21

Firma Kuchenprofi od lat zajmuje się produkcją akcesoriów kuchennych. Oferowane przez nią produkty są wykonywane głównie ze stali nierdzewnej. Modne, nowoczesne wzornictwo współgra z prostotą i wygodą użytkowania. Marka Kuchenprofi była wielokrotnie nagradzana za oryginalny design i funkcjonalność produktów.

 W ofercie firmy Kuchenprofi znajdują się obręcze do jajek sadzonych w rozmaitych kształtach, znajdziemy zarówno serca, kwiatki, jak i tradycyjne koła.  Wykonane są ze stali nierdzewnej, co nadaje im wyjątkową trwałość. Znacznie uproszczą i uprzyjemnią przygotowaywanie i podawanie jajek sadzonych.

Wykrawacz do ravioli to świetne narzędzie do przygotowywania twoich ulubionych pierożków ravioli. Wykrawacz  ma kształt kwadratu i wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.  Idealnie nadaje się również do przygotowywania ciastek i  innego typu wypieków.

Stalowe szczypce do naczyń to akcesorium bardzo przydatne w każdej kuchni. Z ich pomocą  złapiesz i przeniesiesz gorący garnek bez obawy ze się poparzysz. Szczypce do naczyń pozwalają zapomnieć o kuchennych ściereczkach. A solidne wykonanie zapewni im trwałość na długie lata.

Szpryca do dekorowania pomoże szybko i łatwo udekorować ciasta oraz desery. Twoi goście bedą zachwyceni.  Szpryca wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W zestawie znajduje się dodatkowo 5 końcówek dzięki którym uzyskasz różne wzory.

Nóż do rozdrabniania warzyw i siekania ziół Kuchenprofi w  całości wykonany jest ze stali nierdzewnej, co nadaje mu wyjątkową trwałość. Dzięki długiemu, podwójnemu, półokrągłemu ostrzu rozdrobnimy warzywa i pokroimy zioła z dużą łatwością i dokładnością. Zioła, aby nie straciły swoich cennych właściwości, powinno się siekać tuż przed dodaniem do potraw.

Produkty marki Kuchenprofi do nabycia w internetowym sklepie SuperWnetrze

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »