Apartament Kate Hume

2010/12/13

Projektantka wnętrz Kate Hume w swoich aranżacjach harmonijnie łączy nowoczesne wzornictwo z wysmakowanymi detalami i szklanymi przedmiotami. Prezentowany apartament znajduje się w Moskwie i należy do pary z piątka dzieci, stał się dla artystki doskonałym pretekstem do stworzenia intrygującej kompozycji nowoczesnych mebli i tradycyjnych elementów.Przestronne wnętrza stanowią doskonałą oprawę dla wyrazistych, czarnych mebli, które kontrastują z jasnymi kolorami pomieszczeń. Całości dopełniają rozmieszczone w całym domu eleganckie akcesoria z artystycznego szkła, które nadają wnętrzom lekkości i uroku. Ciekawie prezentują się kontrasty kolorystyczne - Złote szkło zestawione z dywanami w głębokim odcieniu niebieskiego,fioletowe wazony na tle bieli ścian. Efekt pracy Kate Hume jest naprawdę inspirujący.

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej