Apartament z ogrodem w stylu hiszpańskim

2012/09/06

Hiszpański projektant Luis Velasco Roldán zaproponował rozległy apartament zaaranżowany w przestrzeni poddasza, z wnętrzem wykończonym w sposób ekskluzywny i wyrafinowany. Po raz kolejny sprawdza się jednak zasada, że klimat w przestrzeni mieszkalnej tworzy nie tylko jej projekt i aranżacja, ale również widok, który roztacza się poza jej ścianami.

Dla hiszpańskiego apartamentu Velasco Roldán zaprojektował wewnętrzny ogród, będący połączeniem patio i oranżerii w formie nasłonecznionej i przeszklonej powierzchni, która uzupełnia przestrzeń mieszkalną. Całość konstrukcji jest nowoczesna, wykonana przy użyciu drewna i szkła, a zaaranżowany na oszklonym tarasie ogród stanowi połączenie pomiędzy otoczeniem apartamentu a jego wnętrzem, jak zostało to zapisane w projekcie.

W południowo-zachodniej części apartamentu znajduje się kuchnia, studio i łazienka wykonane z ekologicznych i naturalnych tworzyw.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej