Archipod - domowe biuro

2010/10/25

Archipod to wolno stojący budynek, swoim kształtem przywodzący na myśl orzech kokosowy. Został stworzony  z myślą o osobach pracujących w domu.

Z powodzeniem może pełnić funkcję prywatnego biura. Bez trudu rozstawimy go w ogrodzie, nie potrzebujemy w tym celu żadnych pozwoleń. Wewnątrz  znajdziemy wystarczającą ilość miejsca by pomieścić wszystkie niezbędne w czasie pracy meble i urządzenia.

Praca w domu to komfort, oszczędność czasu, a także pieniędzy związanych z codziennymi podróżami. Archipod zapewni nam maksimum prywatności i spokoju, jego konstrukcja minimalizuje hałas. Co więcej ten sprytny budynek pozwoli nam wyznaczyć i oddzielić strefę pracy od domu, gdzie możemy się zrelaksować, poświęcić czas rodzinie i swoim pasjom. Jego kolejną  zaletą jest atrakcyjny, nowoczesny wygląd, który będzie stanowił niebanalny element otoczenia naszego domu. 

Więcej informacji na stronie Archipod

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej