Nowoczesne oświetlenie

Bądź żywiołowy! Rozpal ogień w swoim domu

2012/11/13

Cudownie, kiedy sercem domu, zamiast telewizora, staje się kominek. Automatycznie wnętrze staje się klimatyczne, ciepłe, przytulne i stylowe.

Obecnie projektanci dają nam olbrzymi wybór kominków w nowoczesnych, niejednokrotnie wręcz zaskakujacych formach. Dzięki ich oryginalnym pomysłom i najnowszych technologiom, możemy np. wrócić do korzeni naszego gatunku i zapalić "ognisko" pośrodku eleganckiego salonu.

Doskonałą alternatywą standardowych kominków opałowych stały się biokominki. Ich instalacja jest zdecydowanie łatwiejsza, nie wymaga również komina, ani systemu wentylacyjnego. Dzięki biokominkom nie trzeba już rąbać drewna, a więc korzystanie z nich to czysty relaks. Do rozpalania biokominków stosuje się bioetanol. Spala się on w sposób bezdymny, wydzielając przy tym pare wodną, która nawilża powietrze. Stosując dodatkowo specjalne olejki zapachowe, można poddawać się aromaterapii, zamieniając swój salon w ekskluzywny salon spa.

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej