Bamboo Paper

2011/06/26

Apple App Store pojawiła się stworzona przez firmę Wacom aplikacja Bamboo Paper. Umożliwia ona użytkownikom tabletów iPad tworzenie i dzielenie się swoimi pomysłami w formie odręcznych notatek, szkiców czy rysunków.

Aplikacja Bamboo Paper ożywia komunikację za pomocą tabletu multimedialnego iPad


W sklepie z aplikacjami Apple App Store pojawiła się aplikacja Bamboo Paper. Umożliwia ona użytkownikom tworzenie i dzielenie się swoimi pomysłami zwizualizowanymi w formie odręcznych notatek, szkiców czy rysunków. Aplikacja jest dowodem na to, że Wacom angażuje się w projekty, które dostarczają zabawy oraz pozwalają komunikować się w naturalny i wyrazisty sposób. Bamboo Paper – doskonałe uzupełnienie piórka Bamboo Stylus, zaprojektowanego dla tabletów mulitmedialnych iPad – zmienia tablet w cyfrowy notatnik, w którym można zostawić odręczną wiadomość lub szkic koncepcji.

Wyraź siebie


Idea tabletu multimedialnego iPad – bądź gdzie chcesz, pracuj gdzie chcesz – otwiera możliwości takim aplikacjom jak Bamboo Paper. „iPad to wyjątkowe, wielozadaniowe
urządzenie, dedykowane rozrywce, biznesowi, edykacji i pracy w domu. Użytkownicy Bamboo Paper mogą w perfekcyjny sposób wyrazić samych siebie” – mówi Peter Kurstjens, dyrektor ds. aplikacji i platform. „Cyfrowe notatniki, takie jak Bamboo Paper, rozwijają kreatywność i zapewniają użytkownikom wrażenie rzeczywistej pracy z kartką i długopisem.”

Możliwości Bamboo Paper


Bamboo Paper umożliwia użytkownikom tabletów mulitmedialnych iPad ich zamianę
w wirtualne notatniki. Oferująca możliwość personalizacji aplikacja pozwala wirtualnie robić odręczne notatki i szkice oraz w prosty sposób przechowywać je i archiwizować. Jej elementami są różnokolorowe okładki, różne rodzaje papieru (czysty, w linie, w kratkę) oraz grubość pióra. Podobnie jak wszystkie produkty serii Bamboo, Bamboo Papers wykorzystuje wiedzę i doświadczenie firmy Wacom w tworzeniu rozwiązań wykorzystujących pióro, oferując aplikację do naturalnego i realistycznego pisania oraz szkicowania.

Aplikacja Bamboo Paper może być wykorzystywana nie tylko jako cyfrowy notatnik
– dzięki podłączeniu do projektora staje się biznesowym narzędziem do prezentacjipozwalającym na dzielenie się z uczestnikami spotkania notatkami i rysunkami.

Doświadczenie Bamboo


Aplikacja Bamboo Paper to kontynuacja misji marki Bamboo firmy Wacom. Misja ta opiera się na tworzeniu narzędzi, które pomogą budować i dzielić się pomysłami w wersji cyfrowej w sposób, naturalny, prosty i przyjemny. Bamboo Paper, pierwsza aplikacja firmy Wacom na tablet multimedialny iPad, to kolejny – obok tabletów piórkowych Bamboo oraz rysika Bamboo Stylus - element serii do wprowadzania danych,, która wykorzystywać pióro.

Dostępność i cena Bamboo Paper


Aplikacja Bamboo Paper jest dostępna w sklepie Apple App Store bezpłatnie do 30 czerwca. Od lipca jej cena będzie wynosić 1,99 USD.

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej