Nowoczesne oświetlenie

Biała kuchnia oraz salon

2014/10/03

Nie każdy ma świadomość, jak wiele wariacji bieli oferują producenci farb. Tylko Benjamin Moore stworzył ponad 150 odcieni tego koloru. Ciepłe wersje bieli mogą ujawniać żółte, brzoskwiniowe, czy różowe tony, a zimne: zielone, niebieskie lub szare. w dużych wnętrzach lepiej sprawdzają się cieplejsze odcienie, a chłodniejsze przy eksponowaniu elementów dekoracyjnych, jak listew, drzwi, czy framug okien.
Biel to doskonały wybór do kuchni. Białe ściany będą dobrze wyglądać zarówno w zestawieniu z kolorowymi, jak i białymi frontami szafek. Biel, jak żaden inny kolor, uwydatni szlachetność drewna. Malując kuchenne ściany warto zainwestować w farbę wysokiej jakości. Ważne by była odporna na wilgoć, zmywanie i działanie mikroorganizmów. Producent farb Benjamin Moore posiada w swojej ofercie farbę Kitchen&Bath dedykowaną specjalnie do kuchni i łazienek. Farba nie łuszczy się oraz jest odporna na zacieki i plamy powstające na skutek działania wilgoci.
Przedstawiamy inspiracje, które zachęcą Was do pomalowania swojego wnętrza na biało.
Artykuł przygotowany przez specjalistów marki Benjamin Moore

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Fotel KOKON, czyli klasyka w najlepszym wydaniu Fotel KOKON, czyli klasyka w najlepszym wydaniu

  Świat poznał Thomasa Pedersena w 2002 roku, kiedy do sprzedaży trafiło, kultowe dziś, krzesło Stingray (płaszczka). Po kilku latach Thomas Pedersen powraca z kolejnym pięknym siedziskiem – bardziej klasycznym, ale nie mniej funkcjonalnym. Poznajcie fotel KOKON.

  2015/09/15 Czytaj dalej
 • Tapeta ścienna, czyli szybka i prosta recepta na metamorfozę wnętrza Tapeta ścienna, czyli szybka i prosta recepta na metamorfozę wnętrza

  Masz ochotę na szybką, ale efektowną zmianę w swoim domu? Doskonałym rozwiązaniem tego problemu będzie… tapeta ścienna. Na rynku dostępne jest całe mnóstwo ciekawych wzorów i kolorów, które ożywią Twoje wnętrze i nadadzą mu zupełnie nowego charakteru.

  2015/06/23 Czytaj dalej
 • Jak urządzić salon? Jak urządzić salon?

  Salon w niemalże każdym przypadku jest sercem domu. To miejsce, gdzie gościmy naszych przyjaciół, zabawiamy ich i przestrzeń, gdzie spędzamy czas z rodziną. Podczas, gdy różne style i układy salonu bardzo się różnią, jedna rzecz zawsze pozostaje taka sama: poziom komfortu i przyjazna atmosfera

  2015/05/12 Czytaj dalej
 • Hipsterski apartament dla fana gier komputerowych Hipsterski apartament dla fana gier komputerowych

  Mówią, że do pracy należy się ubierać w to, na co masz ochotę. Sądzimy, że nie tyczy się to jedynie ubrań. Miejsce zamieszkania powinno być również odzwierciedleniem Twoich pasji, ambicji i marzeń. W tym artykule zachwycamy się koncepcją autorstwa Denis Krasikov dla edytora największego rosyjskiego magazynu o grach.

  2015/04/20 Czytaj dalej
 • Luksusowy minimalizm w apartamencie Luksusowy minimalizm w apartamencie

  Gdy w całym mieszkaniu panuje minimalizm, mieszkańcy mogą mieć czasem poczucie chłodu. Prezentowany w tym artykule apartament nie jest zimny, a jednocześnie pozostaje wierny wielu minimalistycznym ideom.

  2015/03/30 Czytaj dalej