Nowoczesne oświetlenie

Biało-czerwony wystrój wnętrz. Pokoje, które zachwycą swym kolorem.

2013/11/11

 Ze względu na charakter dzisiejszego szczególnego dnia, postanowiliśmy pokazać Wam kilka stylizacji, które wykorzystują dwa królujące tego dnia kolory tzn. biel i czerwień.


W trakcie poszukiwań, natknęliśmy się na wiele interesujących propozycji, wśród nich wybraliśmy te najciekawsze. Biel określany jest, jako kolor „mądry” i subtelny, natomiast czerwień kojarzy się z intensywnością i porywczością.

Od dawna w różnych stylizacjach mogliśmy spotkać stylizacje oparte na tym zestawieniu, ponieważ uzyskany wystrój nie raz zapiera dech w piersiach. Aby wywołać taki efekt, trzeba pamiętać o zachowaniu proporcji i równowagi, nie zawsze czerwień to tylko dodatek, czasem stanowi kolor dominujący w zależności, jaki wystrój chce się uzyskać.

Połączenie to idealnie wygląda w dużych przestrzennych pokojach, czasem dodatkowym akcentem są elementy czarne, które pasują do obu tych kolorów.

Odważylibyście się zastosować tą kolorystykę u Siebie?

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej