Nowoczesne oświetlenie

Bioetanol - ekologiczne paliwo do biokominków

2011/09/28

Kiedyś  na luksus posiadania kominka mogli sobie pozwolić nieliczni. Dzisiaj efektowny biokominek może sobie sprawić praktycznie każdy z nas. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu bioetanolu. Spalanie biopaliwa nie wymaga specjalnych przewodów kominowych, dzięki czemu możemy cieszyć się kominkiem w każdym pomieszczeniu.Biopaliwo EkoXfire to obecnie najwyższej jakości paliwo na polskim rynku. Wyprodukowane zostało na bazie najnowszej technologii, dzięki której, zostało odwodnione  aż w 99 %!. Bioetanol nie jest w żaden sposób wzbogacony acetonem, dzięki czemu jest bezwonny i co najważniejsze bezpieczny dla ludzi.

EkoXfire sporządzony jest na bazie alkoholu etylowego - pochodzenia roślinnego, dzięki czemu, na kominku nie pozostają żadne ślady sadzy i popiołu. Produktami spalania płynu są dwutlenek węgla i para wodna, które wydzielają się w ilościach bezpiecznych dla otoczenia. EkoXfire posiada atest PZH (proces produkcji nadzorowany jest przez Zintegrowany System Jakości ISO 9001 i System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001).  Oprócz wysokiej jakości, posiada niską cenę!
Pojemność 1 litra bioetanolu spala się nawet do ok. 6 godzin!

Znajdziesz na SuperWnetrze.pl

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej