Biokominek na zimowe dni

2014/12/28

W zimowe wieczory, kiedy za oknem pada śnieg, jedyne, czego pragniemy, to relaksu w domowym zaciszu. Szczególnie w porze zimowej wspaniale sprawdza się kominek. Wesołe płomyki ognia urokliwie rozświetlają pomieszczenie, tworząc magiczny klimat. Wyobraź sobie, jak wspaniale jest odpoczywać wieczorami z książką przy kominku. Prezentujemy biokominki Convex o nowoczesnym wyglądzie. Biokominek nie potrzebuje podłączenia do komina, dlatego też możesz go zamontować w bloku. Przy używaniu biokominka nie musisz się martwić o zabrudzenie mieszkania. Jest o wiele łatwiejszą do zainstalowania i tańszą alternatywą tradycyjnych kominków. Biokominek montujesz tak samo łatwo, jak obraz na ścianie. Aby uruchomić biokominek, wystarczy do niego biopaliwo. Jeśli chcesz dodać nieco uroku w swoim salonie, bez wielkich remontów, zainwestuj w nowoczesny biokominek Convex.
Biokominki dostępne są w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Biopaliwo do kominka kupicie w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Biały biokominek Convex dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Czarny biokominek Convex dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Mój piękny ogród Mój piękny ogród

  Czy jesteś zapalonym ogrodnikiem? Kochasz kwiaty ogrodowe? Prace w Twoim pięknym ogrodzie sprawiają Ci niesamowitą przyjemność i frajdę? Projektowanie ogrodów jest tak samo złożonym zadaniem jak projektowanie wnętrz. Wymaga umiejętności planowania przestrzennego, wyobraźni, a przede wszystkim pasji. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, zwłaszcza wiosną i latem. Ale skąd zaczerpnąć pomysł na ogród?

  2015/05/03 Czytaj dalej
 • Wiosenne szklanki Sagaform Wiosenne szklanki Sagaform

  Wraz z wiosennym powiewem szwedzka marka Sagaform wypuściła wyjątkową kolekcję zdobionego szkła. Różnej wielkości kolorowe szklanki do wody i do soków podkreślą wiosenny styl Twojego stołu. W kolekcji Sagaform Fantasy znajdziesz także uniwersalne kieliszki z nadrukiem

  2015/04/30 Czytaj dalej
 • Spektakularne bańki mydlane Spektakularne bańki mydlane

  Bańki mydlane są wspaniałą atrakcją, zwłaszcza podczas przyjęć. Duże bańki mydlane są niezwykle efektowne. Zachwycają i na długo pozostawiają piękne wspomnienia wśród gości na weselu, na zabawie urodzinowej Twojego dziecka, a także na imprezie masowej. Czy uważasz, że powinieneś mieć przepis na bańki mydlane? Czy wiesz, jak zrobić duże bańki mydlane?

  2015/04/26 Czytaj dalej
 • Chłodząca butelka na wodę Chłodząca butelka na wodę

  Podczas podróży, treningu, przejażdżki rowerowej, w pracy i na zakupach… letnią porą zawsze jesteś spragniony wody. Jednak butelki, w których powszechnie sprzedawana jest woda, szybko się nagrzewają, a zawartość traci swój smak. Producent butelek plastikowych Cool Gear proponuje wszystkim aktywistom specjalny bidon na wodę.

  2015/04/23 Czytaj dalej
 • Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi

  Z pewnością nie raz byłeś organizatorem niezapomnianego spotkania towarzyskiego. Te pełne śmiechu wieczory, kiedy można się odprężyć i delektować ulubionym alkoholem z przyjaciółmi- często na długo zapadają w pamięć. Jednak nawet wytrawnemu gospodarzowi przyjęć przyda się krótka lekcja o akcesoriach do alkoholi.

  2015/04/14 Czytaj dalej