Nowoczesne oświetlenie

Blomus dla ogrodu

2010/09/09

Jeżeli mamy szczęście i możemy się poszczycić własnym ogrodem, powinniśmy uczynić z niego swój azyl. Piękny ogród potrafi zdziałać cuda, może stać się dla nas oazą spokoju, wypoczynku i relaksu lub miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi, gdzie w każdej chwili przy dobrej pogodzie zorganizujemy imprezę. W urządzeniu ogrodu marzeń pomoże nam firma Blomus ze swoją bogatą ofertą akcesoriów ze stali nierdzewnej. Znajdują się w niej dekoracyjne i zarazem praktyczne dodatki, takie jak latarnie, lampiony, pochodnie, różnego rodzaju wiatraki, karmniki dla ptaków, zegary słoneczne i dekoracyjne kule. Dzięki nim Twój ogród nabierze zupełnie nowego charakteru i zmieni się w miejce wprost idealne do spędzania wolnego czasu.


Stalowy wiatraczek Viento marki Blomus stanowi piękną ozdobę Twojego ogrodu lub tarasu. Poruszający nim wiatr oraz odbijający się od stali szlachetnej blask promieni słonecznych to urokliwy element, który wspaniale wtapia się zarówno w letnią zieleń, jak i zimowe otoczenie.


Niezwykle dekoracyjne, polerowane na wysoki połysk kule ogrodowe Bola wykonano ze stali nierdzewnej. Ich migotliwa powierzchnia odbija światło i otoczenie, co daje niesamowity, bajkowy efekt.


Latarenka z kolekcji Lumbra  to wyszukany element dekoracyjny ogrodu lub werandy. Wygodny uchwyt pozwala  zawiesić ją w dowolnie wybranym miejscu lub ustawić w ładnej  kompozycji z innymi latarenkami. Wysoka  osłona doskonale chroni płomień przed  podmuchem wiatru. Produkt wykonany jest ze szlachetnej nierdzewnej  stali i z przezroczystego szkła. W komplecie z latarenką dołączona jest świeczka typu tealight.


Zegar słoneczny Solea. Oryginalna dekoracja ogrodu, która nie tylko upiększa, ale także po odpowiednim ustawieniu może wskazać nam rzeczywisty czas.


Karmnik dla ptaków Anidar jak większość produktów firmy Blomus został wykonany ze stali nierdzewnej. Klasyczny ,a zarazem nowoczesny wzór pasuje niemal do każdego ogrodu. Dolna część została zakrzywiona tak, aby pokarm nie wydostawał się poza karmnik.


Pochodnia ogrodowa Lympos wprowadzi niepowtarzalny klimat na wieczornych spotkaniach z przyjacółmi, a nastrojowe oświetlenie wytworzy tajemniczą, romantyczną atmosferę.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »