Nowoczesne oświetlenie

Brockton House - rezydencja w industrialnym stylu

2011/01/11

Pracująca w firmie Cecconi Simone Elaine Cecconi jest zarówno właścicielką jak i projektantką widocznego na zdjęciach domu, nazywanego 6a Brockton House. Jako designerka Elaine Cecconi doskonale wiedziała czego chce i jak swój cel osiągnąć. Rezydencja znajduje się w Toronto, w Kanadzie, w cichej, spokojnej dzielnicy. Dom ma cztery poziomy i już zewnątrz przywodzi na myśl budynki przemysłowe.Wnętrza rezydencji są nowoczesne i przestronne, wykorzystane materiały, takie jak Corian, beton i drewno brazylijskiego orzechowca zapewniają trwałość i jakość. W domu znajdują się salon, łazienka, cztery sypialnie i bardzo duża kuchnia z mnóstwem miejsca na przechowywanie i jadalnią. Dominującym kolorem jest biel zestawiona z naturalnym drewnem i czarnymi płaszczyznami. Meble są proste i nowoczesne.

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej