Nowoczesne oświetlenie

Butelki na wodę - Butelki Joseph Joseph

2019/06/10

Czy wiesz co jest istotne by móc cieszyć się zdrowiem? To odpowiednie nawodnienie całego organizmu! Pomocne tutaj okażą się oczywiście butelki, w których umieścimy dzienne zapotrzebowanie na wodę. Należy pamiętać, że zwłaszcza podczas upałów powinniśmy jej spożywać przynajmniej 1,5 -2 litry dziennie. Jakie butelki na wodę wybrać? Która okaże się bardzo pomocna?

Butelki Joseph Joseph to najbardziej popularne butelki na wodę. Skąd bierze się ich popularność? Przede wszystkim z tego, że posiadają innowacyjny, ciekawy system, który pozwoli nam pamiętać o tym, ile wody zdążyliśmy już wypić! Jak to się dzieje? Skąd będziemy o tym wiedzieć? W nakrętce znajdują się specjalne kropki oznaczające porcję wypitej wody. Jeśli wypijecie całą jedną butelkę, przekręcacie w bok zakrętkę i pojawia się biały punkt. 4 takie kropki wystarczą by zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na wodę.

Butelki na wodę DOT oraz DOT Active to dwie serie butelek od Joseph Joseph. Seria Dot to butelki o dwóch pojemnościach. Mniejsze wersje mają 400ml, natomiast większe 600ml. Mniejsza butelka jest bardzo poręczna i zmieści się z łatwością w torebce. Z kolei tą o pojemności 600ml możemy śmiało zabrać ze sobą na dłuższy wypad, wycieczkę czy trening na siłowni. Butelki Dot posiadają 4 kolory: antracytowy, różowy, zielony oraz niebieski, każdy więc znajdzie tą idealną wersję dla siebie!

Dot Active posiada nieco odmienny design niż klasyczna seria DOT. Dedykowana jest ona osobom aktywnie uprawiającym sport, którym podczas treningu przyda się komfortowe korzystanie z butelki na wodę. Zapewnia to fakturowana powierzchnia butelki oraz wygodny ustnik. Dodatkowo mamy w niej również zawieszkę, dzięki czemu zawiesimy butelkę w dogodnym miejscu. Butelki Dot Active posiadają pojemność 750ml, co pozwoli nam zaspokoić pragnienie podczas dużego wysiłku fizycznego.

P.S. jeśli jesteście fanami Anny Lewandowskiej i lubicie jej produkty, to kolekcja butelek HPBA, czyli Healthy Plan By Ann będzie zdecydowanie dla Was! Butelki HPBA posiadają motywujące napisy oraz grafiki, które jeszcze bardziej zachęcą Was do regularnego picia wody!

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »