Centinox na 100-lecie Franke

2011/04/27

Franke, nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami producent zlewozmywaków oraz urządzeń AGD, obchodzi w tym roku 100 lecie swojego istnienia. Jubileusz jest doskonałą okazją do zaprezentowania przełomowych rozwiązań kuchennych. Właśnie z tej okazji firma Franke przygotowała nową linię produktów Centinox, w skład której wchodzą zlewozmywak wraz ze stylistycznie dobranymi akcesoriami oraz dwa modele baterii.

Nowe rozwiązania opierają się na najlepszych stuletnich doświadczeniach marki. Wprowadzają nową jakość wzornictwa, stylu oraz ergonomii pracy w kuchni. Seria Centinox jest połączeniem eleganckiego stylu i szwajcarskiej jakości wykonania. Zlewozmywak i baterie oraz akcesoria doskonale ze sobą korespondują wzorniczo. Przenośna wkładka ociekowa, deska do krojenia czy miska cedzakowa tworzą harmonijną i funkcjonalnie dopasowaną całość. Najnowszej generacji bateria z ruchomą wylewką dostępna w wersji chromowanej lub ze stali nierdzewnej, idealnie uzupełnia zlewozmywak oraz wszystkie akcesoria serii Centinox.

Współcześnie kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków, ale przede wszystkim ważny element przestrzeni życiowej. Klienci w coraz większym stopniu poszukują rozwiązań, które łączą piękno z funkcjonalnością, nadając pomieszczeniom kuchennym określony charakter. Kuchnia odzwierciedla styl życia użytkownika i staje się najważniejszym miejscem w domu. Centinox znajduje zastosowanie w typowo nowoczesnych kuchniach, ale równie dobrze radzi sobie w przytulnych ciepłych aranżacjach. Dzięki temu seria Centinox jest uniwersalna i znajduje wiele zastosowań we współczesnych kuchniach.

Zlewozmywak Centinox został uhonorowany prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2011.

Specyfikacja:

Zlewozmywak :
-Stal szlachetna,
-Mobilny ociekacz, deska do krojenia iw kładka ociekowa w komplecie
-Wymiary zew. 555x465 mm
-Cena detaliczna ok.3700


Bateria Centinox Pull Down:

-Bateria kuchenna z ruchomą wylewką,
-Dostępna w wersji stalowej i chromowanej,
-Cena detaliczna ok.1860 zł (stal), ok. 1600 zł (chrom)

Bateria Centinox Swivel:
-Bateria kuchenna ze stałą wylewką
-Dostępna w wersji stalowej i chromowanej
-Cena detaliczna ok. 1760 zł. (stal) , ok. 1500 zł. (chrom)

Dozownik Centinox:
-Wersja chromowana (ok. 1280 zł.) i stalowa (ok.1800 zł.)

{{wszystkie_obrazki}}
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »