Nowoczesne oświetlenie

Chłodząca butelka na wodę

2015/04/23

Podczas podróży, treningu, przejażdżki rowerowej, w pracy i na zakupach… letnią porą zawsze jesteś spragniony wody. Jednak butelki, w których powszechnie sprzedawana jest woda, szybko się nagrzewają, a zawartość traci swój smak. Producent butelek plastikowych Cool Gear proponuje wszystkim aktywistom specjalny bidon na wodę. Z pewnością w słoneczny dzień chciałbyś się napić schłodzonej wody. Taki komfort i przyjemność gwarantuje Ci butelka na wodę z filtrem. Wewnątrz posiada specjalny wkład chłodzący lub podwójne ścianki, dzięki czemu napój utrzymuje niską temperaturę na długi czas. Dodatkowo każda z butelek wyposażona jest w wygodny ustnik do picia. Co więcej ich designerski wygląd codziennie poprawi Ci humor i wywoła uśmiech na buzi.
Wszystkie butelki Cool Gear są dostępne w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Designerska butelka na wodę Straigtwall z silikonową podstawką, dzięki której butelka stoi stabilnie. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Oryginalna butelka na wodę Rigid dzięki transparentnym ściankom pozwoli Ci kontrolować zawartość. Dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Butelka Vision do napojów chłodnych i gorących. Dzięki podwójnej ściance bidon izoluje zawartość, a temperatura napoju jest utrzymywana na długo. Możesz w niej przenosić gorącą kawę lub herbatę, a gdy jest cieplej, chłodną wodę lub napój energetyczny. Butelka jest dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Bidon na wodę Riviera doskonale sprawdzi się podczas uprawiania różnorodnych sportów. Butelka z wkładem chłodzącym na długo utrzymuje niską temperaturę napoju, a specjalna silikonowa opaska na wsyokości uchwytu zapobiega ślizganiu się butelki w dłoni. Butelka jest dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Mój piękny ogród Mój piękny ogród

  Czy jesteś zapalonym ogrodnikiem? Kochasz kwiaty ogrodowe? Prace w Twoim pięknym ogrodzie sprawiają Ci niesamowitą przyjemność i frajdę? Projektowanie ogrodów jest tak samo złożonym zadaniem jak projektowanie wnętrz. Wymaga umiejętności planowania przestrzennego, wyobraźni, a przede wszystkim pasji. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, zwłaszcza wiosną i latem. Ale skąd zaczerpnąć pomysł na ogród?

  2015/05/03 Czytaj dalej
 • Wiosenne szklanki Sagaform Wiosenne szklanki Sagaform

  Wraz z wiosennym powiewem szwedzka marka Sagaform wypuściła wyjątkową kolekcję zdobionego szkła. Różnej wielkości kolorowe szklanki do wody i do soków podkreślą wiosenny styl Twojego stołu. W kolekcji Sagaform Fantasy znajdziesz także uniwersalne kieliszki z nadrukiem

  2015/04/30 Czytaj dalej
 • Spektakularne bańki mydlane Spektakularne bańki mydlane

  Bańki mydlane są wspaniałą atrakcją, zwłaszcza podczas przyjęć. Duże bańki mydlane są niezwykle efektowne. Zachwycają i na długo pozostawiają piękne wspomnienia wśród gości na weselu, na zabawie urodzinowej Twojego dziecka, a także na imprezie masowej. Czy uważasz, że powinieneś mieć przepis na bańki mydlane? Czy wiesz, jak zrobić duże bańki mydlane?

  2015/04/26 Czytaj dalej
 • Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi

  Z pewnością nie raz byłeś organizatorem niezapomnianego spotkania towarzyskiego. Te pełne śmiechu wieczory, kiedy można się odprężyć i delektować ulubionym alkoholem z przyjaciółmi- często na długo zapadają w pamięć. Jednak nawet wytrawnemu gospodarzowi przyjęć przyda się krótka lekcja o akcesoriach do alkoholi.

  2015/04/14 Czytaj dalej
 • Ceramika Two People Ceramika Two People

  Ciekawy design i nowoczesna forma to klucz do sukcesu stylowej kuchni. Polska marka Two People stworzyła kolekcję naczyń Black Moon oraz Black Angel. Eleganckie talerze oraz filiżanki są nie tylko funkcjonalne, ale mają w sobie też element zabawy i zaskoczenia.

  2015/04/12 Czytaj dalej