Christopher Guy w Nova Decor

2010/07/06

Christopher Guy - Urodzony w Wielkiej Brytanii, wychowany w Hiszpanii i Francji, a obecnie zamieszkały w Singapurze, światowej sławy projektant. Twórca niepowtarzalnych koncepcji, które wykraczają poza bariery kulturowe, aby utworzyć kosmopolityczny klimat. Wyrafinowana elegancja widoczna w jego ręcznie rzeźbionych meblach tworzy wyjątkowy design. Pasja projektowania oraz zdolność do wychwytywania detali wyróżnia i odzwierciedla współczesno-klasyczny nastrój  realizacji Christophera Guy’a. Jego nazwisko jest w czołówce luksusowych projektantów mebli XXI wieku.

Elegancki i prosty w swej oryginalnej formie szezlong wyróżnia jeden z najmodniejszych w tym sezonie kolorów obicia oraz podpis projektanta widoczny w akcencie skrzyżowanych nóg „Chris-X”.Szykowne krzesło, które z gracją powita gości w lobby lub salonie. Skrzyżowane tylne nogi to opatentowany znak projektanta - „Chris-X”. Elegancka forma i wypracowana linia stworzona dla wytwornych pomieszczeń domów i hoteli. Oparcie dostępne w dwóch wersjach: strona lewa i prawa.

Kolekcja mebli marki Christopher Guy dostępna w warszawskim Salonie NOVA DECOR. Salon oferuje unikatowe meble i elementy dekoracyjne: tapety, tkaniny, materiały wykończeniowe, które pozyskiwane są od producentów marek znanych na całym świecie. www.novadecor.pl

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej