Cudze chwalicie, swojego nie znacie

2012/12/30

Zapierające dech w piersiach ekskluzywne rezydencje w tropikalnych zakątkach globu, mogą i powinny inspirować nas do sprowadzania luksusu w nasze najbliższe otoczenie.

Jednak realia często są mniej egzotyczne, dlatego tak cieszą projekty takie jak typowe M3 w naszej stołecznej Warszawie, które za sprawą Widawscy Studio Architektury, stało się prawdziwą perełką aranżacyjną.

Powieszchnia niewielka. Typowo. Ale połączenie salonu, biura oraz kuchni w jedność sprawiło, że przestrzeń życiowa, w tym warszawskim apartamencie stała się, zarówno funkcjonalna, co sprzyjająca spędzaniu rodzinnych chwil, w wielu aspektach egzystowania.

Mimo, iz paleta barw pozornie zdominowana jest tu przez biel i szarość, to mocne akcenty kolorostyczne przełamują nudę i wprowadzają żywą energię.

Nie wspominając już o dodatkach, jak super designerska torba marki Koziol
w przedpokoju, dzięki której od progu wiemy, że wkraczamy w świat najwyższej klasy aranżacyjnej mody.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej