Nowoczesne oświetlenie

Czajniczki w orientalnym stylu

2010/12/01

Stylowe czajniczki w orientalnym stylu to doskonały pomysł na prezent, a okazji do obdarowywania najblizszych w najblizszym czasie nie zabraknie. W sklepach z upominkami lub herbaciarniach można znaleźć czajniki w różnych modelach i rozmiarach. Oto kilka propozycji:
Widoczny powyżej czajnik  ozdobiony jest motywem japońskich ryb Koi, które są symbolem miłości i przyjaźni oraz powodzenia. Wewnątrz został pokryty emealią.

Czajnik Cat Walk został wykonany z gliny yixing, która absorbuje aromat herbaty. Z powodu tych unikalnych właściwości powinno sie go używać do tylko jednego rodzaju napoju. Interesująca jest nowoczesna, stylizowana forma naczynia.Mother's Love to czajnik, który ma symbolizować macierzynską miłość. Rączka została wykonana na podobienstwo samicy smoka, natomiast uchwyt pokrywki to figurka przedstawiająca młode smoczątko trzymające w pysku perłę mądrości. Naczynie jest wykonane z godną podziwu dbałością o detale.Czajnik Lizard ma wzorzystą powierzchnię,  na pokrywce umieszczono figurkę odwzorującą przyczajoną jaszczurkę. 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »