Czarno-biały minimalistyczny loft

2012/09/07

 Rosyjski projektant Siergiej Baskakov opracował interesujące rozwiązania dla aranżacji nowoczesnych, otwartych powierzchni mieszkalnych, jakimi są lofty. Wydawać by się mogło, że wnętrza są pozbawione koloru, jednak to właśnie czyste, białe ściany i czarne, ascetyczne meble.

Siergiej Baskakov zaproponował wykorzystanie przede wszystkim białych, rozległych powierzchni do aranżacji powierzchni mieszkalnej, uzupełnionych o elementy metalowe i drewniane, zarówno w wyposażeniu, jak i wykończeniu wnętrza. Połyskujące, smukłe sylwetki mebli kuchennych tworzą niezwykły klimat w otwartej przestrzeni loftu. Wnętrze kuchni jest przestronne i jasne.

Wszystkie części powierzchni mieszkalnej oddzielone są od siebie w subtelny sposób – niepełnymi ścianami, przeszklonymi drzwiami, zasłonami tworzącymi zaciszne kąty i intymną atmosferę sypialni.

Sypialnia wyposażona jest w zewnętrzne i wewnętrzne okno – to wewnętrzne oddziela ją od części dziennej loftu – salonu, jadalni, kuchni, natomiast okno zewnętrzne jest źródłem naturalnego światła.

 

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej