Deante - uznanie Polaków warte milion

2011/01/25

Milion sprzedanych sztuk baterii w 2010 roku to wynik plasujący Grupę Deante w ścisłej czołówce producentów wyposażenia kuchni i łazienek.

Grupa Deante sprzedała w roku 2010 ponad 1 mln sztuk baterii. Osiągając taki rezultat po raz pierwszy w swojej dwudziestoletniej historii, stała się liderem na polskim rynku. Baterie Deante są wyjątkowe, bowiem w dużej mierze są owocem współpracy z polskimi projektantami. Z jednej strony są to więc autorskie pomysły, z drugiej produkty tworzone w porozumieniu z ekspertami ds. produktu firmy Deante. 
– Imponujący  wynik  jest konsekwencją obranej strategii rozwoju – mówi Zbigniew Czapliński Dyrektor Handlowy Deante. - Stawiamy na produkty najwyższej jakości, ale też inwestujemy w oryginalność, promując jednocześnie młodych twórców.
Wprowadzenie na rynek kilkunastu nowości produktowych, z których większość stanowiły propozycje wyróżniające się od popularnych propozycji rynkowych, mogło być przyjęte różnie. A to właśnie „autorskie baterie” były najchętniej wybierane przez Klientów. – Polacy stają się coraz bardziej wymagający, wyedukowani w kwestii wzornictwa, oczekują od wyposażenia wnętrza czegoś więcej niż tylko funkcjonalności – mówi Katarzyna Dietrich -  Wystrój łazienki okazuje się niezmiernie istotny, dlatego jej każdy element musi być nie tylko trwały i wygodny, ale także wyróżniać się nietuzinkowym wzorem.
Deante proponuje właśnie takie odważne modele. Primo, Vigo, Elipsa to tylko kilka przykładów innowacyjnych kształtów 2010 roku. Produkty Deante cieszą się nie tylko niesłabnącym zainteresowaniem Klientów, ale także wysoką oceną fachowców, co znajduje potwierdzenie w kwalifikacjach produktów Deante do konkursów wzorniczych takich jak „Dobry Wzór”, „Wybór roku” „Top design”.
Wysoki wynik sprzedaży to  wspaniałe ukoronowanie roku jubileuszowego, w którym Grupa Deante obchodziła dwudziestolecie istnienia na rynku. Poza licznymi akacjami promocyjnymi i handlowymi oraz wspomnianymi już nowościami produktowymi, w 2010 roku Deante otworzyła zakład produkcyjny Wagran i ciągle stawia na dalszy rozkwit.
- Obecna dynamika rozwojowa firmy i  nasza „przygoda” z  projektantami prognozują bardzo dobrze.  Oferta produktowa Deante będzie rozszerzana o nowe linie, planujemy otwarcie nowej fabryki baterii – zapowiada Zbigniew Czapliński.

Deante jest producentem wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni. Oprócz wiodącej marki DEANTE, firma posiada w swoim portfolio produkty Fliger oraz Neo. Deante oferuje m.in.: baterie kuchenne i łazienkowe, zlewozmywaki stalowe, granitowe i ceramiczne, zestawy, panele i kabiny natryskowe oraz ceramikę łazienkową. Firma promuje filozofię PROECO Deante, skupiającą się na oszczędzaniu wody, m.in. poprzez wprowadzanie specjalnych produktów i organizację akcji promujących pro-ekologiczny styl życia.

{{wszystkie_obrazki}}
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej