Dekoracyjne kule

2010/08/20

Niemiecka firma Blomus słynie głównie z wysokiej jakości produktów ze stali nierdzewnej. Marka ta rozpoznawana jest już prawie w kilkudziesięciu krajach świata na pięciu kontynentach. Produkty wytwarzane są z najlepszej jakościowo szlachetnej stali o symbolu 18/10.  Produkty Blomus wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, najlepiej komponują się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Projektanci preferują proste figury geometryczne, unikając ornamentów i zdobień, co nie oznacza jednak, że produkty marki Blomus nie są dekoracyjne. Już sam materiał jest niezwykle efektowny, szczególnie jeżeli występuje wersji polerowanej. Z marką Blomus z powodzeniem udekorujesz swój dom, kilka zestawionych w przemyślany sposób akcesoriów odmieni twoje mieszkanie.

Kule Bola z polerowanej stali szlachetnej marki Blomus to niezwykle uniwersalna dekoracja. Występuje w wielu rozmiarach, możesz ją umieścić zarówno w domu, jak i w ogrodzie.

Nejwyższej jakości stal nierdzewna, niczym lustro odbija otoczenie w swej polerowanej powierzchni. Niepowtarzalny efekt daje gra światła, zarówno tego naturalnego, jak sztucznego, szczególnie efektownie wyglądają refleksy blasku świec.

Kule będą się doskonale komponować z innymi akcesoriami ze stali nierdzewnej, jak świecznik Velo czy  misa na owoce  Ondea. Prostota geometrycznych kształtów, wyrafinowana linia i efektowny materiał produktów Blomus to klucz do aranżacji eleganckiego, nowoczesnego wnętrza.


Produkty marki Blomus dostepne w ofercie internetowego sklepu SuperWnetrze
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »