Designerskie leżanki - jak to działa?

2012/10/04

Leżanki spełniają swoją funkcję - są wygodne i wyposażone w podparcia pod ramiona oraz odpowiednio wyprofilowane opracie. Ich rozłożenie jest regulowane od pozycji poziomej od pionowej.

Modele Gavin i Chloe są bardziej kompaktowe i mniejsze niż pozostałe znajdujące się w ofercie, jednak przewyższają je komfortem użytkowania.

Pansaonic Yasumi Relax Chairs proponuje z kolei fotele w typie leżanek, które kompletnie nie przypominają tego co mamy przed oczami, myśląc o leżance. Zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trednami, wykonane w doskonałej, stonowanej kolorystyce w niczym nie przypominają ogromnych foteli czy sof, które zajmują połowę pokoju. Dostępne są modele jasnobłękitne i brązowe o opływowych kształtach na nożkach lub w formie fotela obrotowego.

Jakie propozycje mają inni projektanci? Model leżanki Venus Fama dodatkowa wspomaga odpoczynek poprzez łatwą w obsłudze dźwignię regulującą wyskość i opuszczającą oparcie. Wink Chair by Toshiyuki Kita ma dwa wygodne zagłówki, a Varier Gravity balans można łatwo zmienić w fotel bujany.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej