Nowoczesne oświetlenie

Designerskie metalowe pojemniki na owoce

2014/05/08

Jedno jabłko dziennie jest łatwiej zjeść, jeśli umieścimy je w niebanalnym metalowym pojemniku na owoce, który będzie nas zachęcał swoim oryginalnym wyglądem. Spiralną ślizgawkę możemy powiesić pod sufitem i w każdej chwili cieszyć się smacznymi owocami, które zjeżdżają wewnątrz błyszczącej spirali. Na tak nietuzinkowy pomysł wpadli szwedzcy projektanci Michael Andersson i Maria Axelqvist.

Jeśli bardziej niż dynamiczną zabawę preferujesz stojak, metalowe trójkąty projektu
Danilo Calvache pozwolą Ci sortować i układać pomarańcze, jabłka i inne owoce w metalowych pojemnikach o modernistycznej stylistyce.Odbijająca światło chromowana powłoka od Movisi tworzy dynamiczny dekoracyjny obiekt. Niezależnie od jej celów, może stać się współczesnym dziełem sztuki w Twojej kuchni. Uzyskasz dobre wrażenie, jeśli umieścisz w niej owoce w różnych kolorach, które będą efektownie odbijać się w lustrzanej powierzchni misy.

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Praktyczny i designerski sposób na przechowywanie przypraw Praktyczny i designerski sposób na przechowywanie przypraw

  Bez wątpienia przyprawy to najlepszy przyjaciel każdej Pani Domu. Mają swoje miejsce w każdym domu. To właśnie dzięki nim, doprawimy każdą potrawę, która później zostanie zaserwowana na kuchennym stole.

  2015/10/04 Czytaj dalej
 • Styl Vintage w Twojej kuchni Styl Vintage w Twojej kuchni

  Pastelowe pojemniki do przechowywania z kolekcji Living Nostalgia to prawdziwa perełka dla miłośników stylu Vintage. Prosty design i delikatne kolory produktów angielskiej marki Kitchen Craft będą świetnym uzupełnieniem stylowej kuchni.

  2015/09/27 Czytaj dalej
 • Funkcjonalna podkładka pod książkę kucharską Funkcjonalna podkładka pod książkę kucharską

  Lubisz eksperymentować w kuchni i testować nowe przepisy? Na pewno sięgasz po książki kucharskie i dobrze wiesz, co im grozi, gdy wpadasz w szał gotowania. Jeśli chcesz uchronić swoją cenną kolekcję przed plamami z tłuszczu, wodą i resztą czyhających w kuchni zagrożeń, przyda Ci się odpowiednia podkładka pod książkę kucharską.

  2015/09/20 Czytaj dalej
 • Designerskie i praktyczne akcesoria kuchenne Designerskie i praktyczne akcesoria kuchenne

  Jeśli chcemy, żeby kuchnia była nie tylko funkcjonalnym, ale również atrakcyjnym miejscem, powinniśmy poświęcić więcej uwagi detalom. Designerskie meble i najnowszy sprzęt AGD potrzebują odpowiedniego towarzystwa w postaci ładnych i praktycznych akcesoriów kuchennych.

  2015/09/13 Czytaj dalej
 • Moda na slow food Moda na slow food

  Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, jak i co jemy. Znajomi bombardują nas zdjęciami pięknie podanych potraw, opatrzonych hasztagiem “food porn”. Z dnia na dzień rośnie ilość zwolenników idei slow food, wegetarianizmu i rozmaitych diet, którzy nawołują do tego, żeby każdy posiłek był smaczny, zdrowy i pięknie przyrządzony.

  2015/08/26 Czytaj dalej