Nowoczesne oświetlenie

Dobre krzesło – zdrowy kręgosłup

2011/09/29

Jesienią dzieci coraz więcej czasu spędzają przy swoich biurkach. Zabawy na świeżym powietrzu zostają zastąpione przez gry na komputerze i odrabianie zadań domowych. Kluczem do tego, aby wielogodzinne siedzenie w jednym miejscu stało się nie tylko znośne, ale i przyjemne - jest odpowiednie krzesło.
Dobre oświetlenie, optymalna wysokość blatu biurka i wygodne siedzisko ułatwią naszemu dziecku pracę i zabawę w domu, a rodzicom zapewnią spokój o zdrowie ich kręgosłupa. Firma Moll proponuje krzesło Maximo, które zostało zaprojektowane z myślą o zachowaniu prawidłowej postawy uczniów. Wszystkie parametry tego mebla mogą być indywidualnie dopasowywane. Wysokość oparcia i głębokość siedziska są regulowane w prosty i bezpieczny sposób. Odpowiednie wyprofilowanie - idealnie podpiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa, co wpływa na większy komfort pracy przy biurku. Nowoczesnym i ciekawym rozwiązaniem jest system Tab+Switch i wbudowana skala ułatwiająca wyznaczenie prawidłowych parametrów dla dzieci o różnym wzroście. Można również zablokować tradycyjną funkcję obrotową, żeby uniemożliwić maluchowi kręcenia się na krześle, jak na karuzeli. Ponadto Maximo posiada amortyzatory, które poprawiają wygodę siedzenia podczas wielogodzinnej nauki.
- Ergonomiczne krzesło dopełnia dobrze wyposażony kącik biurowy dziecka – mówi Olga Koźlik, ekspert ds. wyposażenia wnętrz, współpracująca z firmą Moll – Pamiętajmy jednak, że każdy mebel w dziecięcym pokoju musi być ciekawy i atrakcyjny. Maximo posiada dwa tajemne schowki, w których mali odkrywcy mogą ukrywać swoje skarby.
Oprócz indywidualnego dostosowania do kręgosłupa dziecka, Maximo dopasuje się również do jego gustu i stylu w jakim urządzony jest pokój. Tkaniny tapicerskie, którymi jest wykończony występują w wielu ciekawych kolorach i fakturach. Dzięki temu zarówno mały fan piłki nożnej, jak i miłośnik zwierząt znajdą coś dla siebie. Krzesło obrotowe firmy Moll ma solidną podstawę na pięciu kółkach, które można wymienić na specjalne antypoślizgowe nóżki.
Zarówno elastyczność w dopasowaniu do odpowiedniego wzrostu, jak i wytrzymałość materiałów z jakich zrobione jest krzesło czyni z niego mebel na lata. Przecież w każdym wieku warto dbać o zdrowy kręgosłup.

Cena krzesła Maximo: 1580 zł
Regulowana wysokość siedziska: 28-54cm
Wymiary: szerokość: 68cm, głębokość: 68cm
Max. udźwig: 80kg

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej