Dom 50 centa za 16,5 mln

2008/03/30

50 Cent wystawił na sprzedaż swoją olbrzymią posiadłość w Farmington w stanie Connecticut.
Nie ujawniono na ile ją wycenił. Posiadłość to olbrzymi dom, blisko 60 pokoi oraz rekordową 40 osobową wannę z masażem, urządzony według projektu Louis Vuitton, którego logo można oglądać na ścianach. W skład posiadłości wchodzą dwa pokoje bilardowe, sześć kuchni, studio nagrań, boiska, odkryty i zakryty basen, pięć jacuzzi, kasyno, sala kinowa oraz pomieszczenie klubowe w którym może sie pomieścić około 1000 osób i z ścianą 20 telewizorów. 50 Cent kupił ten dom w 2003 roku od Mika Tysona, za 4.1 miliona dolarów. Rzeczniczka prasowa rapera, Keesha Johnson, poinformowała, że posiadłość została wystawiona na sprzedaż za niebagatelną sumę 16,5 miliona dolarów.
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowoczesny McDonalds i stacja benzynowa Nowoczesny McDonalds i stacja benzynowa

  Odnosząc się do wytycznych urzędników Giorgi Khmaladze zdecydował się, aby połączyć dwie funkcje w jednym budynku. Budowla położona w nadmorskiej miejscowości Batumi, posiada wydłużony kształt, który z jednej strony tworzy baldachim rozpościerający się nad stacją benzynową.

  2016/01/09 Czytaj dalej
 • The Sage Gateshead The Sage Gateshead

  The Sage Gateshead to kolejny budynek z dziedziny „blobitecture” zaprojektowany przez pracownię Foster + Partners. Budynek urozmaica przestrzeń angielskiego miasta Gateshead od 2004 roku. Z daleka kształt bryły niektórym przypomina kokon owada. Przeszklona skóra bryły stworzyła przestrzeń centrum edukacji muzycznej, miejsce dla licznych przedstawień i konferencji.

  2016/01/01 Czytaj dalej
 • Nowoczesna Architektura Sakralna Nowoczesna Architektura Sakralna

  Przedstawiany kościół to projekt hiszpańskiego architekta Fernando Menisa powstały w mieście La Luna na Wyspie Teneryfa. To niezwykłe miejsce zachęca do refleksji, a kamienne ściany zapewniają doskonałą przestrzeń do medytacji, gdzie każdy może przyjść i się pomodlić.

  2015/12/29 Czytaj dalej
 • Budynek z trąbą Budynek z trąbą

  Na jednym z budynków w Dreźnie zamontowano kilka kilogramów gigantycznych rynien, które powyginano w instrumenty dęte. Nietypowy budynek jest efektem współpracy trzech artystów: Annette Paul, Christopha Rossnera i Andre Tempela.

  2015/12/26 Czytaj dalej
 • Obracająca się wieża Obracająca się wieża

  Dynamic Tower to plan budynku, który ma powstać w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Włoski architekt David Fisher ma ambitne plany wybudowania kilku takich ruchomych wieżowców w kilku miastach świata. Wieżowiec w Dubaju ma mieć 80 pięter, ok. 420 metrów wysokości i niemal w całości ma zostać wybudowany z elementów prefabrykowanych w fabryce we Włoszech.

  2015/12/18 Czytaj dalej