Nowoczesne oświetlenie

Dom Cullenów ze "Zmierzchu" na sprzedaż

2012/10/03

Nowoczesny projekt zachwyca funkcjonalnością  i przestronnością pomieszczeń. Łącznie w filmowym domu Cullenów znajduje się piętnaście pokoi - pokoje mieszkalne, kuchnia, jadalnia, łazienki, gabinety i pokój dzienny. Tarasy i balkony dostarczają wspaniałych widoków.

Dom położony jest w tajemniczej okolicy - tak jak to zaplanowała autorka sagi o wampirach Stephenie Meyer. Otoczona lasem i położona na wzgórzu rezydencja czeka na nowych właścicieli i mieszkańców.

Nowoczesny projekt nie oznacza w tym przypadku utraty przytulności. Pokoje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich mieszkańcy znaleźli tam odpowiednie warunki do snu, spędzania czasu wolnego i relaksu

Imponująco wygląda przydomowy basen. Świetnie urządzona jest biblioteczka. Otwarta kuchnia płynnie przechodzi w salon i zaprasza do wspólnego spędzania czasu nie tylko w czasie posiłków. Filmowa rezydencja Cullenów spełnić powinna wymagania nawet najbardziej wymagających mieszkańców - a wampiry niewątpliwie do takich należały.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej