Dom Flinstonów w Malibu

2012/09/12

Fred Flinston na pewno nie miał pojęcia o tym, że jego domostwo stanie się jedną z najbardziej designerskich posiadłości dostępnych na amerykańskim rynku nieruchomości. Ta niezwykła lokalizacja i wierne odtworzenie domu kreskówkowych jaskiniowców na potrzeby filmu, które powstało w Malibu wycenione jest na 3,5 mln dolarów.

Co więcej, dom Flinstonów znajduje się w świetnym miejscu – na ustronnym, odosobnionym cyplu a jednocześnie zaledwie kilka minut od plaży znajdującej się poniżej.

 
Amerykański producent i aktor Dick Clark, który jest właścicielem tego wyjątkowego domu Flinstonów postanowił go sprzedać. Działka zajmuje ponad 22 akry. W domu znajdują się dwie łazienki, sypialnia oraz w pełni wyposażona kuchnia jaskiniowców. Wystrój również jest niepowtarzalny – konsekwentnie „jaskiniowy” ze wszystkimi neolitycznymi szczegółami.
 
Widok z okna? Imponujący – Ocean Spokojny, Los Angeles, Dolina Serrano, Wyspy Santa Barbara, Góry Boney. Panorama robi niezwykłe wrażenie – podziwiać ją można zarówno z dziedzińca domu, jak i z wielkich okien o nieregularnych kształtach osadzonych w kamiennych ramach.
 
Pokój dzienny i większa jadalnia połączone są przytulnym, zacisznym miejscem do spożywania posiłków, koło którego znajduje się kominek. W aranżacji wnętrza nie pominięto również domowego baru.
 
« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »