Nowoczesne oświetlenie

Dom słynnego aktora z filmu Dexter

2012/07/11

Aktor Michael C. Hall z popularnego filmu Dexter wystawił dom na sprzedaż. Znajduje się on w Hollywood i został zaprojektowany przez słynnego architekta Hal’a Levitt’a. Rezydencja powstała w 1964 roku, a następnie w 2004 roku kupiona przez słynnego aktora. Wówczas była warta 1,75 mln dolarów, natomiast cena wzrosła do 1,995 mln dolarów. Apartament znajduje się przy spokojnej ulicy i oferuje prywatnośc. Dom jest luksusowo urządzony. Jadalnia posiada szklane drzwi, które umożliwiają wyjście na basen. W kuchni znajdują się eleganckie, włoskie płytki i wyjście do ogródka. Sypialnia znajduje się na pierwszym piętrze i oferuje widoki na malowniczą okolicę. Drugie piętro przeznaczone jest dla gości. Do ich użytku są dwie sypialnie i dwie łazienki. Dom jest bardzo ekskluzywny. 

Elegancki apartament
Elegancki apartament
Elegancki apartament
Elegancki apartament
Elegancki apartament
Elegancki apartament
Elegancki apartament
Elegancki apartament
Elegancki apartament
Elegancki apartament
Elegancki apartament

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej