Dom Toblerone w Brazyli

2013/02/13

Parter wykonany jest z przeszklonych, prostokątnych ścian, a piętro ukryte za brązowymi ekranami.  

Nawiązania do czekolady? Kolorystyka, kształty, układ poszczególnych elementów.

Doskonały przykład nowoczesnej architektury. Oprócz dwóch, całkowicie różniących się od siebie poziomów Toblerone House ma również zewnętrzny salonik z kominkiem - idealny na spotkania i obiady także w chłodniejszej porze roku - co w Brazylii na pewno nie jest tak odczuwane jak w Polsce.

Piętro jest wyraźnie oddzielone od parteru - świadczy o tym design, użyte do wykonania materiały oraz organizacja wnętrza. Prowadzą na nie schody znajdujące się pomiędzy ścianą drewnianą a szklaną.

Fenomenalne jest wewnętrzne podwórko w formie zabudowanego dziedzińca. Kameralny kawałek zielonej przestrzeni dodaje przytulności i uroku nowoszesnemu desginowi.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej