Nowoczesne oświetlenie

Dom w lesie - propozycja B&B Italia

2012/10/29

Nowoczesny projekt można scharakteryzować następująco - duże szklane okna, drewno, naturalne materiały, przeszklone taras, otwarte wnętrza. Po prostu harmonia z naturą i umożliwienie korzystania w pełni z jej uroków we wnętrzu własnego domu lub w jego bezpośrednim otoczeniu. Ta zieleń jest naprawdę prawdziwa!

Na drewnianej werandzie przed domem urządzono jadalnię, odpowiednio dużą i zadaszoną, aby mieszkańcy mogli w pełni cieszyć się relaksem i posiłkami na świeżym powietrzu, kiedy tylko pogoda jest sprzyjająca.

Kolory we wnętrzu są stonowane i utrzymane w bielach i szarościach. Szalona zieleń na zewnątrz zapewnia wystarczające doznania estetyczne w zakresie postrzegania kolorów. Wnętrza zostały ozdobione obrazami, dekoracjami i dodatkami w nowoczesnym stylu.

We wnętrzu można dopatrzeć się jednak kontrasów - proste, czasami surowe linie mebli znacznie odróżniają się od bogactwa kształtów na zewnątrz. To jednak jeszcze dodaje stylu i niewymuszonej elegancji, jaka panuje w tym domu.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej