Drzwi Rimadesio

2010/07/12

Firma RIMADESIO powstała w 1956 roku. Została założona przez Francesco Malberti i Luigi Riboldi w Lombardii. Początkowo firma specjalizowała się w produktach szklanych i działała jako podwykonawca. Z czasem zakres stosowanych materiałów został rozszerzony o  drewno i pleksiglas. Z końceml lat 70-tych powstały pierwsze systemy modułowe , w 1982 roku na rynek trfił nowy produkt Siparium - pierwszy  system przesuwnych paneli wykonywanych na wymiar ze szkła i aluminium, który zdeterminował profil  usługowy firmy,  która obecnie  specjalizuje się przede wszystkim w produkcji systemów podziału przestrzeni. W aktualnej ofercie znajdziemy drzwi (również drzwi przesuwne), garderoby, biblioteki oraz kolekcje uzupełniające.

Produkty Rimadesio charakteryzuje prostota i minimalizm estetyczny w połączeniu z wyjątkowym poziomem technicznym oraz perfekcją wykonania. Drzwi Rimadesio charakteryzuje nie tylko modny, nowoczesny wygląd i wyrafinowany design, ale również zastosowanie sprytnych mechanizmów. Do najbardziej interesujących kolekcji należy z pewnością SPIN, która obejmuje różne modele szklanych drzwi wyposażonych w zamki magnetyczne. Dostępne są wersje obrotowe i przesuwne, które nie tylko świetnie sie prezentują ale również pozwolą na zaoszczędzenie przestrzeni.


Więcej informacji na stronie Rimadesio

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej