Dwa domy, jedno podwórko...

2011/12/02

Niedawno powstał intrygujący projekt pięknych, a zarazem niecodziennych domów. Są postawione blisko siebie, ale nie są to tzw. bliźniaki. Drugi dom jest zatem idealny dla teściowej. Ci, dla których pomysł nie do końca wydaje się trafiony, mogą ten budynek traktować jako miejsce, w którym nocować będą goście. Postawienie tych dwóch domów na jednym podwórku, to dobry pomysł. Są to dwa indywidualne budynki, a zarazem łączy je bliska odległość od siebie czy wspólne podwórko. Pierwszy, główny dom posiada 4 duże sypialnie, jadalnię, biuro, osobistą siłownie, ściankę wspinaczkową dla dzieci, garaż dla 3 samochodów oraz basen. Mniejszy dom ma 2 sypialnie, kominek, piękną kuchnie i łazienkę. Zapewne nie każdy wyobraża sobie codzienne życie z rodziną, czy teściową na jednym podwórku. Tak czy inaczej drugi dom można w świetny sposób wykorzystać według własnego uznania…


« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej