Nowoczesne oświetlenie

Dziwaczne pokoje dziecięce? A może po prostu wyjątkowe?

2012/10/11

Gdzie szukać inspiracji i o co w tym wszystkim chodzi? W pokoju dziecięcym pozornie dekoracyjne elementy nabierają też innych, ważnych funkcji.

Błękitny pokój rozświetlony niezwykłymi lampkami w kształcie balonów nabierze niezwykłego wyrazu i nastroju. Dekoracyjne drzewo wyrastające wprost ze ściany na pewno będzie z pewnością niekonwencjonalnym wyposażeniem wnętrza, ale może być użyte jako designerski wieszak. Ułożone na sobie kolorowe materace będę stanowić świetne miejsce na sen i odpoczynek  zamiast "tradycyjnego" łóżka. 

Szafki nie muszą być nudne - mogą być w formie zyg-zaków lub innych esów-floresów. Ważne, aby pomieściły wszystkie dziecięce skarby, które muszą być zawsze pod ręką.

Ważny jest również oddzielenie przestrzeni dziennej od sypialnej. Można to zrobić poprzez odpowiednią aranżację wnętrza, np. dobór i ustawienie mebli, które podzielą jeden pokój na dwie mniejsze przestrzenie.

W pokoju musi być też miejsce na hobby i zabawę - koniecznie w przestrzeni dziennej z książkami, zabawkami, miękkiimi fotelami i kolorowymi dywanami.

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej