Nowoczesne oświetlenie

e30 - innowacja w kuchni

2009/07/29

Nowe technologie wdrożone do produkcji nowoczesnych garnków to niewątpliwa zaleta marki Silit. Obok Silarganu, firma Silit opracowała kolejny materiał przyszłości, jakim jest e30. Powstał on na drodze rewolucyjnej syntezy stali wraz z najwyższej jakości ceramiką. Efekt, jaki uzyskali technologowie to materiał wysoce odporny na zarysowania i ścieranie. Naturalna, niezwykła gładkość e30 gwarantuje higienę naczyń, jak również ich neutralność dla smaku gotowanych potraw. Antybakteryjne właściwości wynikają również z obecności jonów metali szlachetnych znajdujących się na powierzchni naczyń. Zapobiega to rozwojowi bakterii, a co za tym idzie, potrawy dłużej zachowują świeżość. Absolutnie wolny od niklu i innych substancji szkodliwych dla zdrowia, e30 jest wprost stworzony dla alergików.

Naczynia wykonane w technologii e30 można myć w zmywarkach, a wspomniana wcześniej gładka powierzchnia jest dziecinnie prosta w pielęgnacji. Można je używać na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych i sensorowych.
Silit zastosował ten innowacyjny materiał do produkcji swojej kolekcji Vision. Wysoka jakość i trwałość została potwierdzona 30-letnią gwarancją na naczynia wykonane w technologii e30.
Do kupienia w sklepie www.superwnetrze.pl

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej