Nowoczesne oświetlenie

e30 - innowacja w kuchni

2009/07/29

Nowe technologie wdrożone do produkcji nowoczesnych garnków to niewątpliwa zaleta marki Silit. Obok Silarganu, firma Silit opracowała kolejny materiał przyszłości, jakim jest e30. Powstał on na drodze rewolucyjnej syntezy stali wraz z najwyższej jakości ceramiką. Efekt, jaki uzyskali technologowie to materiał wysoce odporny na zarysowania i ścieranie. Naturalna, niezwykła gładkość e30 gwarantuje higienę naczyń, jak również ich neutralność dla smaku gotowanych potraw. Antybakteryjne właściwości wynikają również z obecności jonów metali szlachetnych znajdujących się na powierzchni naczyń. Zapobiega to rozwojowi bakterii, a co za tym idzie, potrawy dłużej zachowują świeżość. Absolutnie wolny od niklu i innych substancji szkodliwych dla zdrowia, e30 jest wprost stworzony dla alergików.

Naczynia wykonane w technologii e30 można myć w zmywarkach, a wspomniana wcześniej gładka powierzchnia jest dziecinnie prosta w pielęgnacji. Można je używać na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych i sensorowych.
Silit zastosował ten innowacyjny materiał do produkcji swojej kolekcji Vision. Wysoka jakość i trwałość została potwierdzona 30-letnią gwarancją na naczynia wykonane w technologii e30.
Do kupienia w sklepie www.superwnetrze.pl

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »