EcoFire na wiosnę - zamień grzejnik na kominek!

2013/04/08

 

Kominek dekoracyjny firmy EcoFire  to kominek ekologiczny, który nadaje do każdego rodzaju domu lub mieszkania. Do jego instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe instalacje ani przewody. Po prostu montujesz go na ścianie i... cieszysz się niepowtarzalnym urokiem żywego ognia.

Kominek jest zasilany bioetanolem pochodzenia roślinnego. Biopaliwo jest bardzo wydajne i całkowicie ekologiczne. Jeden litr biopaliwa spala się w czasie 3-4 godzin i zastępuje grzejnik o mocy 1,5 - 3 kW. Już po kilku minutach daje sie odczuć różnice temperatury. Jedynym warunkiem jest to, aby kubatura pomieszczenia była większa niż 44m3. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

Biokominki EcoFire są dostępne w różnych kolorach w sklepie internetowym SuperWnetrze.pl

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Jean Nouvel i jego biuro Jean Nouvel i jego biuro

  Francuski architekt Jean Nouvel na Tygodniu Designu w Mediolanie pokazał, jak widzi przestrzeń biurową w przyszłości. Architekt chce, by miejsce pracy było bardziej komfortowe i udomowione.

  2014/10/15 Czytaj dalej
 • Torby i torebki od Iris Torby i torebki od Iris

  Iris to międzynarodowa marka wywodząca sie z Hiszpanii. Jej produkty charakteryzuje inspirujacy design i dbałość o funkcjonalność. Torby i pojemniki oferowane przez Iris zdecydowanie wyróżniają się pięknym wykonaniem i ciekawą formą. Śniadanie, zakupy czy przydatne drobiazgi - możesz zawsze mieć je przy sobie! To marka, która nie rozstaje się z Tobą 24h na dobę ;)

  2013/09/06 Czytaj dalej
 • Butelki Gio Style Butelki Gio Style

  W samym środku wakacji czas na kolejną porcję letnich nowości! Włoska marka Gio'Style przygotowała ciekawe propozycje na letni sezon.

  2013/07/30 Czytaj dalej
 • Inny wymiar półek Inny wymiar półek

  Modułowy regał o nazwie BUILD został wykonany z lekkiego plastiku o wysokiej wytrzymałości. Dzięki łączonym elementom, możesz sam zostać kreatorem przestrzeni i zaprojektować wnętrze swojego mieszkania tylko wedle własnych upodobań.

  2013/07/16 Czytaj dalej
 • Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo

  Sezon w pełni! W samym środku lata nie ma bardziej pożądanego deseru niż lody! Tradycyjne lub w wersji light, czyli owocowych sorbetów, świetnie orzeźwiają w upalny dzień.

  2013/07/04 Czytaj dalej