Efektowne i pomysłowe talerze Coco

2010/07/22

W sklepach z wyposażeniem wnętrz znajduje się ogromny wybór akcesoriów do dekoracji ścian. Możemy wybierać wśród rozmaitych ramek, luster, plakatów, dekoracyjnych paneli i tapet, rzadko jednak zdarza się napotkać dekoracyjne talerze. Być może wspólny projekt  Non Sans Raison i  designerki Pauli Juchem przyczyni się do przywrócenia do łask tych, tak niegdyś popularnych ściennych dekoracji.

Ekskluzywna, limitowana kolekcja talerzy Coco to ręcznie malowane dzieło sztuki.  Mozna ich używać do nakrywania stołu lub utworzyć z nich oryginalną kompozycję na ścianie. Komplet został wykonany z najwyższej jakości porcelany.

W zestawie znajdują się trzy duże talerze (32 cm śr), 6 talerzy obiadowych (27cm), 6 talerzy głębokich( 17cm), 4 talerzyki do chleba (16cm) i 19 magnesów do przymocowywania zestawu na ścianie.

Więcej informacji na stronie Non Sans Raison.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej