Ekologiczny bioetanol

2010/10/14

Ta widomość ucieszy wszystkich właścicieli biokominków. Na rynku pojawiło się nowe biopaliwo - bioetanol EkoXfire marki Brasco. EkoXfire  to najwyższej jakości biopaliwo wyprodukowane przez  polską firmę.  Powstało  na bazie pochodzącego z surowców roślinnych alkoholu etylowego, przy zaangażowaniu najnowszych technologii, dzięki czemu jest odwodnione aż w 99%. W przeciwieństwie do większości tanich biopaliw na rynku, nie jest wzbogacane acetonem, dzięki czemu  jest całkowicie bezwonne i  bezpieczne. Nie pozostawia również śladów sadzy i popiołu, co znacznie ułatwia utrzymanie naszego kominka w czystości. Jeden litr bioetanolu EkoXfire spala się nawet przez sześć godzin, mamy więc do czynienia z produktem niezwykle ekonomicznym w użyciu! Gwarantem jakości i bezpieczeństwa stosowania są posiadane przez  EkoXfire  atesty PZH, ISO 9001 oraz  ISO 14001. Doskonałej jakości towarzyszy w tym przypadku niewygórowana cena, za całe pięć litrów zapłacimy jedynie około 40 zł. 

Bioetanol EkoXfire do nabycia w internetowym sklepie SuperWnetrze

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej