Nowoczesne oświetlenie

Ekscentryczne kominki

2010/11/22

Producenci kominków prześcigają się w nowatorskich i oryginalnych rozwiązaniach, mamy  więc kominki z artystycznie wykonanymi kratami, czy ultra nowoczesne  w formie cienkich paneli zawieszanych na ścianie, jednak kominki wykonane z min morskich zdecydowanie wyróżniają się na tym tle. Autorem tego niezwykłego (by nie powiedzieć szalonego) pomysłu jest rzeźbiarz Mati Karmin, a kolekcja nietypowych palenisk została wykonana dla marki Marinemine. Produkty Mati Karmin'a można porównać do swojskiej kozy, różnicę stanowi tutaj niecodzienne tworzywo. Wykonane z żelaza, mosiądzu i aluminium kominki są dostępne w wielu wariantach, ogólnie można podzielić je na dwie grupy: okrągłe i elipsoidalne. Możliwe jest również zamówienie egzemplarza na wymiar.Wnętrze wyposażone w taki kominek z pewnością będzie wyglądać przytulnie i oryginalnie.

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej