Nowoczesne oświetlenie

Eleganckie akcesoria Philippi

2013/04/18

Niemiecka Marka Philippi zainspirowana została podróżami i obserwacjami jej założyciela. Jan Philippi odnalazł ideę i idąc jej śladem dopracował i uczynił swoją wizję rzeczywistością. Teraz Pgilippi to marka o międzynarodowym zasięgu, dla której pracują nalepsi projektanci np. Peter Krohl (zdobywca nagrody reddot design award za breloczek Little Loop), Natalie Rutard czy Andreas Ostwald.

Philippi to gadżety biurowe, dekoracje, wazony, ramki na zdjęcia, breloki i drobne akcesoria. Cała gama produktów utrzymana w eleganckim, bardzo ekskluzywnym stylu. Sukces został osiągnięty dzięki niezwykłym projektom, doskonałym materiałom oraz dbałosci o kazdy szczegół - od zamysłu po opakowanie.

Ofertę Philippi można odlaleźć w sklepie www.SuperWnetrze.pl
« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej