Eusamex - powiew orientu

2011/01/12

Libańska firma Eusamex czerpie ze skarbnicy wzornictwa orientalnego. Dzięki jej produktom Twój stół zyska osobliwy i egzotyczny wygląd. Images d'Orient to współczesna koncepcja wzornictwa akcesoriów domowych sięgająca do korzeni dawnych cywilizacji, czerpiącą inspiracje z kultury orientu oraz śródziemnomorskiej. Produkty firmy Eusamex mozna kupić w internetowym sklepie SuperWnetrze.pl

Maty wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Odporne na wysokie temperatury i plamy. Zaleca się mycie ręczne. Po odkształceniu mata powróci do pierwotnego kształtu pod wpływem ciepłej wody.
Taca do serwowania lub na stół Mosaic black z serii Images d'Orient ręcznie wykonana z egzotycznego drewna oraz plastiku. Ciekawe wzornictwo i design nawiązujący motywem do orientu. W połączeniu z matami i podstawkami będzie ozdobą i funkcjonalnym akcesorium w domu. Odporna na wysokie temperatury i plamy. Zaleca się mycie ręczne.

Podstawki zkolekcji Images d'Orient są odporne na wysokie temperatury i plamy, dzieki nim ochronisz powierzchnie mebli. W komplecie znajdują się cztery sztuki.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »