Nowoczesne oświetlenie

Floating House

2011/07/13

Floating House to nowoczesna rezydencja zaprojektowana przez specjalistów z Hyunjoon Yoo Architects. Znajduje się w Południowej Korei. Została zaplanowana z myślą o stworzeniu spokojnego, wygodnego domu dla 60-letniej pary, która chce cieszyć się pięknymi widokami i woli uniknąć gwarnego sąsiedztwa. Można powiedzieć , że dom ma budowę "szufladkową": łazienka, przebieralnia i kuchnia znalazły się w centrum budynku, od wschodu ulokowano sypialnię, od zachodu salon,obrzeżami biegnie korytarz. Taki spiralny układ wnętrz sprawia, że dom wydaje się większy niż w rzeczywistości, podobną funkcję odgrywają prowadzące na dach schody, wpuszczają do wnętrza dodatkowe światło i sprawiają wrażenie, jakby powyżej znajdowało się jeszcze jedno piętro.

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej