Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

2019/03/25

Fotel Egg to jeden z najbardziej popularnych foteli do salonu. Co sprawia, że jest aż tak rozchwytywany? Przede wszystkim ciekawa, niekonwencjonalna forma. Egg charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz ergonomicznym kształtem, idealnie wyprofilowanym i dopasowanym. To właśnie dlatego tak wygodnie się w nim siedzi, odpoczywa, relaksuje.

Fotel Egg Velvet ciemnoniebieski 

Fotel Egg występuje w kilku odsłonach. Można wybierać spośród 2 rodzajów materiału, którymi pokryte są komfortowe siedziska fotela, a mianowicie: wełny kaszmirowej oraz przyjemnego w dotyku weluru. Wariant welurowy jest nieco droższy od klasycznej wełny wykorzystywanej najczęściej do produkcji tego typu foteli.

Fotel Egg Black czarny
 

 

Do wyboru mamy również odmienne typy podstaw. Normą jest podstawa ze stali nierdzewnej o typowym, srebrnym odcieniu. Jej ciekawym zamiennikiem są czarne nóżki, które jeszcze bardziej podkreślają designerską formę fotela. Najbardziej ekskluzywną opcją jest złota podstawa. Dzięki niej nasz fotel Egg zyskuje fenomenalnego charakteru!

Fotel Egg Gold żółty 

Dla osób chcących jeszcze bardziej i intensywniej sobie wypocząć polecamy zestaw fotel Egg + podnóżek. Taki duet doskonale wkomponuje się w przestrzeń salonu. Podnóżek jest idealnie dopasowany do fotela, dzięki czemu stworzymy świetny relaksacyjny komplet.

Fotel Egg z podnóżkiem turkusowy

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »