Funkcjonalne pojemniki na żywność

2014/08/20

Zdrowy styl życia i żywność fit już na dobre zadomowiły się w naszej codzienności. Coraz chętniej odżywiamy się zdrowo, regularnie i jesteśmy aktywni fizycznie. Niezależnie od tego, czy cały dzień spędzasz w pracy, na ćwiczeniach lub w podróży, chcesz, aby każdy dzień przebiegał zgodnie z Twoim planem, a przyrządzony posiłek był pełnowartościowy i świeży. Dlatego na co dzień potrzebujesz specjalnych pojemników do przechowywania żywności, które zachowują posiłek w nienagannej postaci. Dzięki wkładom termoizolacyjnym, które zawierają pojemniki, żywność pozostaje świeża. Ponadto pojemniki o różnych kształtach i z przeznaczeniem dla dzieci pozwalają dobrać ten idealny do Twoich osobistych potrzeb żywieniowych. Zainwestuj w pojemnik śniadaniowy wysokiej jakości i ciesz się świeżym, smakowitym lunchem każdego dnia!
Wszystkie produkty dostępne są w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Pudełko na lunch Bon Apetit składa się z dwóch przegródek, pojemnika na dip, a do zestawu dołączony jest widelec. Żywność w pojemniku Bon Apetit można podgrzewać w mikrofalówce. Dostępny w różnych kolorach w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Termiczny pojemnik na lunch Enjoy z dwiema szczelnie zamykanymi komorami, dzięki czemu możesz w nim przenosić nawet zupę. Pojemnik wypełniony jest izolacją, dzięki czemu może utrzymać temperaturę posiłku aż do 6-ściu godzin. Pojemnik dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Pojemnik na lunch Cool Gear Bento Box z mniejszymi i większymi pojemniczkami wewnątrz to bardzo funkcjonalne naczynie z wkładem chłodzącym utrzymującym świeżość posiłku. Dostępny w sklepe SuperWnetrze.pl (KLIK)

Pojemnik Aladdin Crave z talerzem oraz ściankami termoizolacyjnymi. W czerwonym kolorze dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Pojemnik Lunch Pot z możliwością odgrzewania posiłku w mikrofalówce. Pojemnik składa się z dwóch mniejszych pojemników. Idealny do przenoszenia zup i koktajli. Dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK

Izolowany pojemnik na przekąski dla dzieci Aladdin. Można w nim przechowywać warzywa, owoce, pieczywo. Dzięki wkładowi termoizolacyjnemu zachowuje świeżość pożywienia. Dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Pojemnik na kanapki dla dzieci Aladdin. Dzięki termoizolacji zachowuje świeżość i smak kanapek. Dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)


 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Kate Moss w roli dekoratorki wnętrz. Jak się spisała? Kate Moss w roli dekoratorki wnętrz. Jak się spisała?

  Kate Moss, jedna z największych ikon mody, spróbowała swoich sił jako dekoratorka wnętrz w ramach współpracy z inwestorem budowlanym - firmą YOO. Brytyjska supermodelka urządziła ekskluzywną rezydencję typu Barnhouse, położoną w samym sercu angielskiej wsi - Cotswold.

  2015/09/29 Czytaj dalej
 • Księgarnia, w której unosi się duch tajemnicy Księgarnia, w której unosi się duch tajemnicy

  Księgarnia Fangsuo zaprojektowana przez Chu Chih-Kang Space Design to miejsce inspirowane sekretnymi bibliotekami, które mieściły się w pobliżu, czy też w podziemiach buddyjskich świątyń. Od wieków biblioteka była synonimem gromadzonej mądrości, co znajduje odzwierciedlenie w chińskiej tradycji i jezyku mandaryńskim.

  2015/09/27 Czytaj dalej
 • Księżycowa lampa od studia Acorn Księżycowa lampa od studia Acorn

  Studio Acorn wpadło na genialny w swojej prostocie pomysł, który podbił serca tysięcy osób. Kreatywny zespół z Tajwanu zaprojektował linię lamp, imitujących wygląd księżyca w pełni. Lampa Luna to dostępna w siedmiu rozmiarach konstrukcja z włókna szklanego, w której ukryto diody LED.

  2015/09/26 Czytaj dalej
 • Przeźroczysty namiot Oasis Przeźroczysty namiot Oasis

  Litewski architekt, Vytautas Puzeras, postanowił stworzyć miejsce, które pozwala przebywać blisko ntury, zapewniając równocześnie spokój i bezpieczeństwo. Zaprojektowana przez niego konstrukcja, nazwana Oasis, znajduje sie aktualnie w fazie testów.

  2015/09/22 Czytaj dalej
 • Stół, który skrywa tajemnicę Stół, który skrywa tajemnicę

  Max Lamb to projektant i artysta, który stara się tworzyć wyłacznie przemyślane i funkcjonalne przedmioty, wykorzystując do tego wartościowe i trwałe materiały. Jego kolekcja mebli Planks, to, jak sama nazwa wskazuje, wykonane z drewna stoły, ławki i szafki, wzorowane na prostych stołach stolarskich oraz meblach spotykanych na angielskiej wsi w XVII i XVIII wieku.

  2015/09/20 Czytaj dalej