Nowoczesne oświetlenie

Futurystyczny apartament

2010/10/28

Powierzchnie DuPont™ Corian® są jednym z najwszechstronniejszych materiałów na rynku. Powstaje z nich wiele nowoczesnych mebli. w czasie Milan Design Week 2010 zaprezentowano projekt ‘Smart-ologic Corian® Living’ . Jego autorem jest kanadyjski projektant Karim Rashid.  Przedstawiony, ekologiczny, modułowy  apartament ma odważny, futurystyczny wygląd, a jego wnętrza utrzymane są w mocnej kolorystyce. Na kompleks składa się sypialnia, pokój dzienny, kuchnia i łazienka. Uderzają miękkie, organiczne kształty mebli i ścian. Dach powstał z modułów duPont, całe oświetlenie opiera się na lampach LED, a podłogi podświetlane są dzięki energii słonecznej. Na zewnątrz znajduje się siedzisko nazwane eko-ławką, która przystosowana jest do gromadzenia deszczówki, wykorzystywanej do podlewania trawy.


« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej