Galerie zdjęć w Twoim domu.

2013/12/05

 Galerie zdjęć na ścianach w domu stają się w ostatnich latach coraz bardziej popularne i nie bez powodu. Dają one ludziom szanse pokazywania w jednym miejscu wielu zdjęć pomieszanych z różnorodną grafiką i dodatkowymi elementami. Jest to jeden z wielu sposobów pokazywania prawdziwej kreatywności.

Jest kilka istotnych wskazówek, aby galeria wyglądała przepięknie pamiętajcie, że w każdej stylizacji najważniejsza jest równowaga. Pierwszym krokiem w tworzeniu galerii na ścianie jest mur, to właśnie on stanowi, więc do kolorystykę zdjęć, rodzaj zdjęć, czy obramowania.

Aby wszystko wyglądało spójnie musicie postarać się o element przewodni, może on być wyrazisty tzn. ukazujący się w ramkach i dodatkowych elementach albo wręcz przeciwny ukryty na zdjęciach, możecie go zastosować w kolorze dobranych fotografii np. zdjęcia w odcieniach sepii czy szarościach.

Galeria może ukazywać wiele scenografii, rodzinę, przyjaciół, podróże czy też zupełnie abstrakcyjne zdjęcia, podkreślające wystrój danego miejsca. Musicie pamiętać, że, Wasi goście z przyjemnością i wielką ciekawością będą oglądać takie galerie, więc tworząc je, włóżcie w to trochę serca i kreatywności, a na pewno stworzycie coś niezwykłego i pięknego. 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej