Garażowe pomysły gotowe do wykorzystania

2014/05/23

Prosty garaż ma w sobie więcej potencjału, niż myślisz. Z odrobiną wyobraźni możesz go zamienić na ciepłe pomieszczenie do spędzania wolnego czasu z rodziną lub wnętrze z bardziej rozrywkową duszą... na przykład domowy bar. Efekt końcowy zależy tylko od Ciebie! Możliwości jest wiele, ale musisz rozpatrzeć różne aspekty, a przede wszystkim przestrzeń, jaką masz do dyspozycji.

 

Jeśli rodzina i znajomi często lubią wpadać do Ciebie na dłużej, z garażu możesz wyczarować przytulny apartament gościnny. 

Atrakcyjną opcją dla każdego jest stylowy hol z barem. 

Bardzo dobrze wygląda metamorfoza garażu na pokój dzienny, w którym rodzina spędza dużo czasu razem. Żywe, konstrastujące dodatki rozpromieniają wnętrze i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się dużo jaśniejsze.

 

Jeśli myślisz o własnej domowej siłowni, niewykorzystana przestrzeń garażowa nada się idealnie.

Gdy Twoja przestrzeń domowa nie wystarcza Ci do realizacji zadań zawodowych, przenieś się do garażu! Dużym plusem jest fakt, że prawdopodobnie jest to jedyne miejsce w Twoim domu, gdzie możesz liczyć na spokój i ciszę potrzebną do pracy. 

Czy marzysz o kinie domowym z ogromnym ekranem? A może już posiadasz dobry sprzęt, ale pokój dzienny jest zbyt mały na osiąganie satysfakcjonujących efektów obrazu i dźwięku? Kino domowe zainstalowane na najniższym poziomie domu jest praktyczne, gdyż w takim pomieszczeniu zawsze będzie ciemniej, a promienie słońca nie będą padać na ekran. 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Fotel KOKON, czyli klasyka w najlepszym wydaniu Fotel KOKON, czyli klasyka w najlepszym wydaniu

  Świat poznał Thomasa Pedersena w 2002 roku, kiedy do sprzedaży trafiło, kultowe dziś, krzesło Stingray (płaszczka). Po kilku latach Thomas Pedersen powraca z kolejnym pięknym siedziskiem – bardziej klasycznym, ale nie mniej funkcjonalnym. Poznajcie fotel KOKON.

  2015/09/15 Czytaj dalej
 • Tapeta ścienna, czyli szybka i prosta recepta na metamorfozę wnętrza Tapeta ścienna, czyli szybka i prosta recepta na metamorfozę wnętrza

  Masz ochotę na szybką, ale efektowną zmianę w swoim domu? Doskonałym rozwiązaniem tego problemu będzie… tapeta ścienna. Na rynku dostępne jest całe mnóstwo ciekawych wzorów i kolorów, które ożywią Twoje wnętrze i nadadzą mu zupełnie nowego charakteru.

  2015/06/23 Czytaj dalej
 • Jak urządzić salon? Jak urządzić salon?

  Salon w niemalże każdym przypadku jest sercem domu. To miejsce, gdzie gościmy naszych przyjaciół, zabawiamy ich i przestrzeń, gdzie spędzamy czas z rodziną. Podczas, gdy różne style i układy salonu bardzo się różnią, jedna rzecz zawsze pozostaje taka sama: poziom komfortu i przyjazna atmosfera

  2015/05/12 Czytaj dalej
 • Hipsterski apartament dla fana gier komputerowych Hipsterski apartament dla fana gier komputerowych

  Mówią, że do pracy należy się ubierać w to, na co masz ochotę. Sądzimy, że nie tyczy się to jedynie ubrań. Miejsce zamieszkania powinno być również odzwierciedleniem Twoich pasji, ambicji i marzeń. W tym artykule zachwycamy się koncepcją autorstwa Denis Krasikov dla edytora największego rosyjskiego magazynu o grach.

  2015/04/20 Czytaj dalej
 • Luksusowy minimalizm w apartamencie Luksusowy minimalizm w apartamencie

  Gdy w całym mieszkaniu panuje minimalizm, mieszkańcy mogą mieć czasem poczucie chłodu. Prezentowany w tym artykule apartament nie jest zimny, a jednocześnie pozostaje wierny wielu minimalistycznym ideom.

  2015/03/30 Czytaj dalej