Globus Menu

2009/08/04

Menu, duńska marka zasłynęła z wyjątkowych i pięknych dzieł sztuki użytkowej. Inspiracje i wzornictwo marka Menu czerpie z tradycyjnego skandynawskiego designu. Nie bez powodu więc siedziba Menu leży w pięknej okolicy, w pobliżu zamku Fredensborg na północy duńskiej wyspy – Zelandii. To niezwykle kreatywne otoczenie sprzyja tworzeniu wyszukanego, a zarazem funkcjonalnego i prostego designu.
Globus Classic Menu stworzyli znakomici projektanci - Jakob Wagner Chrystus i Louise Frederiksen. Odeszli oni od tradycyjnej formy globusów kolorowych, lub w antycznych barwach sepii. W ten sposób podkreślili, że Ziemia ma przed nimi niewiele tajemnic. Głębokie odcienie stalowej szarości i grafitu nadają globusowi charakteru tajemnicy i wyszukanej elegancji.
Dostępne są dwa modele globusa. Jeden w klasycznej formie stojącej na biurku, drugi do zawieszenia na ścianie. Oba będą oryginalną ozdobą biblioteki, gabinetu lub salonu. Również jako prezent dla fascynatów oryginalnego designu i podróży.

Globus Menu można kupić w sklepie www.SuperWnetrze.pl

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej